רשימת קיצורי מקלדת

מועצה מקומית קדימה צורן

פתיחת תפריט ניידים

אירועי החודש

חודש כסליו

חודש כסליו כבר נכנס ואנו מחכים בהתרגשות לארועי חנוכה הקרובים. השנה, בגלל הקורונה, המון פעילויות בתוך המשפחה, ואין כמו החג הנפלא הזה להתחמם כולנו יחד סביב הנרות, לשיר שירים ולשמוח על הניסים והנפלאות של העם המופלא שלנו.
 
מזמינים אתכם להנות מהפעילויות השונות ולהצטרף אלינו לחנוכה נפלא ושמח!

"שמונס"

ערכות משחק לכל המשפחה מתנה לתושבי קדימה צורן - מהרו והזמינו ערכה מיוחדת הכוללת משחק לכל המשפחה, חוברת "נס לכל יום", חוברת הפעלה לחנוכה, סדנת קסמים בוידאו וגם הזדמנות להשתתף בהגרלה לפותרים את המשימה ולזכות בפרסים.
 
כל זה במתנה לתושבים שיזמינו את הערכה עד גמר המלאי.רוצים להזמין? מלאו בפרטים בלינק המצורף ותקבלו אישור לאיסוף הערכה ממתנס קדימה או ממרכז העסקים בצורן. https://forms.gle/fNo2wLhdMFBmDieC7 
קראו עוד

בריחנוכה - ערכות בריחה משפחתיות

ערכות בריחה משפחתיות – "בריחנוכה" - המשחק שידליק לכם את החג/ ערכה משפחתית מיוחדת הכוללת סדרת חידות מאתגרות שהופכות את הבית לחדר בריחה חגיגי (ללא צורך במנעולים או ציוד כלשהו.
 
משך הפעילות כשעה והיא מתאימה למשפחות מכל המגזרים, עם ילדים בגילאי יסודי ותיכון. ויש גם בונוס: מוסף חידות ותשבצים לכל המשפחה!
מבצע מיוחד לתושבי קדימה צורן: מחיר הערכה - 15 ש"ח בלבד (במקום 35). ניתן להזמין ולשלם עבור הערכות עד ט"ו כסלו (1.12), ואת הערכה ניתן יהיה לאסוף אצלנו כמה ימים לפני החג. 
 
נעדכן כמובן. מספר הערכות לתושבי קדימה צורן מוגבל. מהרו להזמין.
 
הזמנת הערכות בקישור הבא- - https://forms.gle/XhY5UvT5jrMe4Uhw7
קראו עוד

סיור חנוכיות בצפת

מוכנים להצטרף אלינו לסיור חנוכיות בצפת מדליק ממש ? עם כניסה למנהרות תת קרקעיות בעיר העתיקה, מפגש מרתק עם אנשים וסיפורים, ביקור בבתי כנסת מיוחדים ואחה"צ- הדלקת נרות וסופגניות עם קהילת אומנים במעיין בסמוך לעיר?
 
אנו מתכננים סיור בהגעה ברכבים פרטיים, ובהרשמה מראש על פי המינימום המותר על פי הנחיות התו הסגול. הסיור בשתי קפסולות בהדרכות במקביל וכולל זמן פנוי בעיר העתיקה.
 
הסיור מתוכנן ליום ראשון 13/12 כז' בכסליו פרטים והרשמה בלינק – https://forms.gle/sM72oiwXyVZXVKKj8 
 
קראו עוד

הרצאה מיוחדת על גבורה

חנוכה הוא חג הגבורה. מוזמנים להרצאה מיוחדת על גבורה יחד עם שכבת ט' בחטיבת הרצוג, ביום שישי 4/12 בשעה 09:00 בבוקר. רוצים להצטרף? מלאו פרטים ותקבלו לינק להצטרף בזום
 
לקבלת פרטי הצטרפות להשתתפות להרצאה- יש למלא פרטים בקישור הבא- https://forms.gle/Z8bjycDvSpyzDfPZ6
קראו עוד

משחק בריחה ישובי אינטרנטי מרתק לחנוכה

מוכנים לנצח במשחק בריחה ישובי אינטרנטי מרתק לחנוכה? חושבים שתצליחו? פרסים שווים לזוכים מתנת בתי עסק ביישוב!
 
סיפורו של המרגל היווני. המשחק יהיה ביום האחרון של חנוכה- שמונה נרות והמרגל מגיע ! יום חמישי 17/12 בשעה 20:00. מתרגשים?
 
פרטים בקרוב!

סיפור של גיבור אמיתי

חודש הגבורה וחג הגבורה מביאים סיפור של גיבור אמיתי, שלמרות שנפצע בצהל ונאלץ לאבד את רגלו החליט שאת האהבה הגדולה שלו- ריצת מרתון הוא לא יפסיק, כנגד כל הסיכויים הוא עשה את זה.
 
רוצים להכיר אותו? הרצאה מרתקת בזום ושיחה עם איתן חרמון, ביחד עם תיכון עודד ביום ראשון 27/12. מספר המקומות מצומצם.
 
פרטים בקרוב.