רשימת קיצורי מקלדת

מועצה מקומית קדימה צורן

פתיחת תפריט ניידים

חזון ראש המועצה

חזון ראש המועצה
תלמידים ותלמידות, הורים וצוותי החינוך היקרים,
ערב פתיחת שנת הלימודים תש"פ, אני מבקשת לברך את תלמידי קדימה צורן, את צוותי מערך החינוך, הנהדרים שלנו ואת הנהגות ההורים, בשנת לימודים פורייה ומוצלחת.
 
אני מאחלת לכם תלמידות ותלמידים יקרות ויקרים, שנה מלאה בהגשמת חלומות, מימוש, נתינה, לימוד לערכים, לסולידריות חברתית וכיבוד האחר.
אתכם ילדי כיתה א' היקרים, אני מתרגשת, כי זו היא לי השנה הראשונה בה אני שותפה עמכם לכניסתכם, לבית הספר שלנו בישוב כראש המועצה שלכם. אני שותפה אתכם להנאה הרבה שלכם, בדרך החדשה, ובמסע החינוכי בו אתם צועדים. אני מאחלת לכם ובטוחה שזו תהא לכם חוויה משמעותית, חווייתית ומהנה.
 
עבורי הפתגם היהודי, 'ואהבת לרעך כמוך' הוא הערך המוביל אותי בחיי, בדוגמה האישית, כשאנו מחנכים, מטפחים וצומחים יחד עמכם.
השנה, נצא ביחד, למסע עתיד יישובי, בו נכתוב את הסיפור שלנו, הסיפור של קדימה צורן, בראי החינוך והקהילה. אנו נעשה זאת, ביחד עם הצוותים החינוכיים, הנהגות ההורים והקהילה.
 
אנו משקיעים משאבים רבים בבינוי ופיתוח מוסדות חינוך, יצירת סביבת למידה התואמת את אתגרי המחר, הטמעת תכניות חדשניות ומגוונות, טיפוח המצוינות, עידוד התלמידים למיצוי אישי כל אחד ואחת על פי יכולותיהם, מעל הכול אנו מעניקים הזדמנות שווה לכל תלמיד ותלמידה לגעת בפסגת המציינות.
 
אנו מעודדים יזמות, יוזמה ושיתופי פעולה, של הצוותים החינוכיים ושל הקהילה למען מעורבות. זאת מתוך אמונה, שכדי לגדל ילד אחד, דרוש כפר שלם.
 
תודה לצוות עובדי המועצה, בהובלת מנכ"ל המועצה, מר עמיקם לוי נגר, על העבודה המאומצת והמקצועית שלהם, לקראת שנת הלימודים.
לצביה שמע מנהלת אגף חינוך קהילה ורווחה וכל עובדות ועובדי האגף והצוותים המקצועיים על ההערכות לשנת הלימודים, פיזית, לוגיסטית ופדגוגית.
 
למנהל אגף שפ"ע, מר יעקב כהן וכל עובדי האגף שדאגו לכך ששנת הלימודים תפתח במאור פנים.
לקב"ט המועצה, מר מתן לסרי, על הדאגה לבטיחות מוסדות החינוך.
 
לאגף ההנדסה, שדואג למציאת פתרונות יצירתיים לצרכים הגדלים של מערכת החינוך ביישוב.
תודה גדולה לכולכם.
 
בשם חברי מועצת קדימה צורן,
אני מאחלת לכולנו שנת שלום ושגשוג, שנה בה ילדינו ירכשו השכלה, ישאפו למצוינות בלימודים והצטיינות בערכים, אישיים, יישובים, לאומים וכלל אנושים ואנו המבוגרים, נזכה בכך אם נוכל לשמש להם דוגמה.
"הדרך הטובה ביותר לחנך בני אדם היא להוות להם דוגמה" , אמר אלברט איינשטיין.
 
אני מלאת הערכה, תודה והוקרה, לכלל תושבים שמתנדבים ושותפים במגוון רחב של נושאים חברתיים, חינוכיים, בקיימות ואיכות הסביבה ועוד.
 
מי ייתן ונמשיך לשתף פעולה לטובת היישוב גם בשנה הבאה עלינו לטובה.
שלכם,
בברכת שנת לימודים מוצלחת
 
קרן גרין
ראש המועצה
קדימה צורן