וועדות המועצה- מעודכן ספטמבר 2023
שם הוועדה | הנהלה/ כספים (חובה) |
ראש מועצה- קרן גרין- יו"ר | |
יצחק גולברי | |
שלומי מוכתר | |
רונן שפיצר | |
עינת מור ברק | |
אמיר זהבי | |
איילת אדלר | |
אייל אלבלק | |
שם הוועדה | מכרזים (חובה) |
אמיר זהבי – יו"ר (החל מיולי 22) | |
רונן שפיצר- (החל ממליאה מאי 23) | |
תומר יעקב | |
שם הוועדה | הנחות בארנונה (חובה) |
אייל אלבלק- יו"ר | |
יוסי נגר | |
גזברית- ציפי וקנין | |
מנהל מח' גבייה – רוני לבנט | |
עו"ד- דרור יוספי | |
שם הוועדה | איכות הסביבה (חובה) |
שלומי מוכתר- יו"ר | |
ראש מועצה- קרן גרין | |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
שם הוועדה | חקלאית (חובה) |
שלומי מוכתר- יו"ר | |
ראש מועצה- קרן גרין | |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
חקלאים |
שם הוועדה | בטחון (חובה) |
קרן גרין- יו"ר | |
קב"ט- עופר פרץ | |
מנהלת מוקד- עופרה אזולאי | |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
מנהלת אגף חינוך רווחה וקהילה- צביה שמע | |
מנהל מח' חינוך- אדר ארד | |
מנהלת משאבי אנוש- דבורה אגרנטי | |
מנהלת רכש- שלומית גולדברג | |
שם הוועדה | ביקורת (חובה) |
אביעד חסון- יו"ר | |
מבקרת- דקלה נדב | |
יוסי נגר החל מ-10/21 | |
שם הוועדה | שמות והנצחה (חובה) |
קרן גרין- יו"ר | |
אביעד חסון | |
אמיר זהבי | |
יוסי נגר | |
רונן שפיצר | |
יצחק גולברי | |
אייל אלבלק | |
עינת מור ברק | |
צפריר פדלון | |
שלומי מוכתר | |
איילת אדלר | |
תפארת שלומציון אסולין | |
תומר יעקב | |
שם הוועדה | ערר לארנונה (חובה) |
גיל ברקאי- יו"ר | |
רונן וידמן | |
אלה קאופמן – מ"מ יו"ר (החל מיולי 21) | |
ירון בירן (החל מיולי 21) | |
מיכאל סלם (החל מיולי 21) | |
שם הוועדה | תמיכות (חובה) |
מנכ"ל-עמיקם לוי נגר- יו"ר | |
גזברית- ציפי וקנין | |
יועמ"ש – אהרון שפרבר | |
צביה שמע | |
יאיר מילרמן | |
שם הוועדה | מלח (חובה) |
קרן גרין- יו"ר | |
קב"ט- עופר פרץ | |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
מנהלת מוקד- עופרה אזולאי | |
מהנדס- רמי יוגב | |
יעקב כהן | |
מנהלת רכש- שלומית גולבדרג | |
מנהל מח' תיאום ובקרה/ אחראי נגישות- רועי איצקוביץ | |
שם הוועדה | השקעות |
גזברית- ציפי וקנין- יו"ר | |
מנהלת חשבונות ראשית- איריס וסרברגר | |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
ס. גזברית- סנדרה טננבוים | |
יועץ השקעות | |
שם הוועדה | תנועה |
קרן גרין- יו"ר | |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
מהנדס- רמי יוגב | |
מנהלת פרוייקטים- אירית אופיר | |
יצחק גולברי | |
יועץ תנועה | |
משטרת ישראל | |
שם הוועדה | חינוך |
עינת מור ברק- יו"ר (החל מ- 6/22) | |
צביה שמע | |
אדר ארד | |
נציגות בתי הספר | |
נציגות ועדי הורים | |
שם הוועדה | הנהלת המתנ"ס |
יעל בן מרדכי- יו"ר | |
שגיא בשירי | |
שרון ניר גניש | |
מאיר בר | |
לאה וולשטיין | |
קרן לוין | |
מיכאל סלם | |
גלעד מנשה | |
יוחאי אפללו | |
שם הוועדה | מנהלת א.ת. משותף פארק השרון |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
יצחק גולברי | |
גזברית- ציפי וקנין | |
פנינה אמויאל משה | |
איציק להב | |
איציק שעתאל | |
רונן חיון | |
שם הוועדה | רכש ובלאי (חובה) |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
גזברית – ציפי וקנין | |
יועץ משפטי- אהרון שפרבר | |
שם הוועדה | מאבק בנגע הסמים ואלכוהול (חובה) |
קרן גרין- יו"ר | |
נגה אהרוני | |
צביה שמע
אדר אדר עופר פרץ נועם אלטחן נציגי ציבור |
שם הוועדה | הקצאות |
מנכ"ל- עמיקם לוי נגר | |
גזברית – ציפי וקנין | |
יועץ משפטי – אהרון שפרבר | |
מהנדס- רמי יוגב | |